Το Σάββατο 10.11 στο κύπελλο σπάθης u13 ο Τσαμάνδουρας Δημήτρης πρώτη του φορά στην κατηγορία κατέλαβε την 25η και ο Γιώργος Τζωρτζουλάκης πήρε θέση στην 16αδα χάνοντας με μικρή διαφορά την είσοδο του στην 8αδα.

Η Αναγνώστη Μόνικα πέρασε 1η στην επόμενη φάση με ένα εκπληκτικό σερί από νίκες χάνοντας όμως την είσοδο στα μετάλλια με διάφορα ενός πόντου (9-10) κατακτώντας την 5η θέση!

Την Κυριακή 11.11 ο Πολυχρονάκης Γιάννης και ο Μιχάλης Μαμέλης στους πρώτους τους αγώνες στην κατηγορία των εφήβων πήραν την 23η και 30η θέση αντίστοιχα .

Στα κορίτσια η Αθήνα Χρονάκη έχασε την είσοδο στα μετάλλια με διάφορα 15-11 κατακτώντας την 8η θέση και η Στεφανουδακη Εύα πήρε την 28η.

Το Δ.Σ. συγχαίρει τους αθλητές και ευχαριστεί τις ΑΝΕΚ LINES-BLUE STAR FERRIES για τη βοήθεια στη μετακίνηση των αθλητών.