Η ΣΠΑΘΗ του ΘΗΣΕΑ πήρε μέρος στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΠΑΘΗΣ U13 και το EPEE βρέθηκε στις Μοίρες για το 7ο ΦΑΙΣΤΟΣ CUP

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΠΑΘΗΣ U13

Στην Αθήνα  στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα ΣΠΑΘΗΣ παγκορασίδων  (U13) η ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΜΟΝΙΚΑ κατέλαβε την 20η θέση και η ΔΙΒΙΝΗ ΛΥΔΙΑ την 35η.

στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα ΣΠΑΘΗΣ παμπαίδων (U13) ο ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ κατέλαβε την 7η θέση και ο ΤΖΩΡΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ την 17η .

o ΘΗΣΕΑΣ ευχαριστεί τις ΑΝΕΚ για την βοήθεια στις μετακινήσεις

7ο ΦΑΙΣΤΟΣ CUP

Με πολλές επιτυχίες και μετάλλια επέστρεψε ο Θησέας από το 7ο Φαιστός Cup στις Μοίρες!!!

Την Παρασκευή 29/6

Στο Ξίφος Μονομαχίας Παμπαίδων (8-10) : 1ος ΚΑΤΣΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, 2ος ΜΗΝΟΣ ΦΩΤΗΣ, 3ος ΤΣΙΡΑΓΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, 5ος ΚΟΥΣΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, 6ος ΤΣΙΜΠΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ, 8ος ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ, 9ος ΜΗΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ, 11ος ΟΜΗΡΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, 12ος ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, 14ος ΜΑΚΑΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 15ος ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 16ος ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Στο Ξίφος Μονομαχίας Παγκορασίδων (8-10), η ΜΗΤΡΟΚΩΣΤΑ ΕΒΙΤΑ κατέλαβε την 2η θέση.

Στο Ξίφος Μονομαχίας Παμπαίδων (11-13), ο ΓΚΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ κατέλαβε την 3η θέση.

Στο Ξίφος Μονομαχίας Παγκορασίδων (11-13), η ΤΣΙΡΑΓΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ κατέλαβε την 1η θέση ενώ η ΣΥΡΜΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ δεν αγωνίστηκε λόγω τραυματισμού λίγο πριν τον αγώνα.

Το Σάββατο 30/6

Στο Ξίφος Μονομαχίας Ανδρών, ο ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ κατέλαβε την 6η θέση, ο ΠΑΣΣΑΜ ΦΙΛΙΠΠΟΣ την 11η, ο ΜΠΙΝΙΧΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ την 28, ο ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ την 30η, ο ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ την 44η, ο ΠΑΝΤΑΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ την 46η και ο ΣΥΡΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ την 51η.

Στο Ξίφος Μονομαχίας Γυναικών, η ΒΑΡΒΕΡΗ ΦΑΝΗ κατέλαβε την 5η θέση, η ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ την 12η  και η ΤΣΙΡΑΓΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 36η

Θερμές Ευχαριστίες και Συγχαρητήρια στην Αθλητική Λέσχη Μεσσαράς για την άψογη διοργάνωση και την φανταστική φιλοξενία.